Сайт газеты

Среда, 13 июня 2018 09:16

Сонячна енергія

Автор 

Заміський табір «Сонячний» вже розважає дітей

  10 червня заміський оздоровчий дитячо-юнацький табір «Сонячний» відкрив двері 72 дітям. Основний акцент – вивчення англійської мови у неформальному спілкуванні. Відпочиваючі нарешті вдихнули свіже повітря дубового лісу, а найголовніше для них – свобода від уроків. Дітлахи вже розпакували валізи, познайомились один з одним та з керівництвом табору. Зараз діти разом з вожатими готуються до відкриття табірної зміни. Вже 14 червня на святковому концерті кожен загін презентує свої назви та перші спільні пісні.
  На інші зміни також вже активно купують путівки – 39 придбано на другу, що розпочнеться з 6 липня, на спортивну третю, яка стартує 1 серпня, 5. За детальною інформацією звертайтесь до агента з продажу путівок за телефоном 066 110 44 88 чи за адресою: вул. Вознесенська, 13 (2 корпус).

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 99 раз Последнее изменение Четверг, 14 июня 2018 08:18

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version