Сайт газеты

Среда, 13 июня 2018 09:37

Горів танк

Автор: 

У Глухові на меморіалі слави підпалили бойову машину

  У суботу о 15:20 в місцеву пожежну службу надійшов дзвінок про те, що в центрі міста сильно димить танк. Хтось підпалив бойову машину. Перехожі викликали рятувальників, які за кілька хвилин ліквідували вогонь. За словами інспектора ДРПЧ-19 Максима Гончарова, нічого серйозного не сталося, танк не був повністю охоплений вогнем, значних пошкоджень на ньому не виявлено. «Можливо, це пустощі підлітків, які між постаментом і днищем танку поклали купу сухої трави і підпалили, таким чином влаштували димовуху». Втім, після такої пригоди танк потребує як мінімум фарбування.
  Ця подія неприємно вразила перш за все старше покоління. «Треба пояснювати дітям, що меморіал слави – це не місце для пустощів. Тут братська могила, Вічний вогонь. Такі випадки трапляються і через недостатнє виховання, і через відсутність покарання», – впевнений заступник голови міської ветеранської організації Микола Ільченко.
  Нагадаємо, танк Т-34 з бортовим номером 221 95-ї танкової бригади першим увірвався до Глухова під час операції з визволення міста у серпні 1943 року. На прохання глухівчан танк залишили у місті як пам’ятник, тим паче, що 1 вересня загинув генерал-майор танкових військ Григорій Рудченко.
Екіпажем танку командував Ісаак Рубінштейн, якому два місяці тому присвоєно звання Почесного громадянина Глухова.

Олена Кургаліна, студентка СумДУ

Прочитано 378 раз Последнее изменение Среда, 13 июня 2018 12:09

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version