Сайт газеты

Среда, 13 июня 2018 10:51

Вшанувати Богородицю

Автор 

Вірян запрошують на святкову службу до Дубовицької криниці

  У день вшанування ікони Матері Божої, яку називають «Дубовицька», 15 червня, глухівчани зможуть долучитися до спільної молитви під відкритим небом біля Дубовицької криниці на Кролевеччині. Це одне з улюблених богородичних свят на теренах Конотопсько-Глухівської єпархії. Хресна хода розпочнеться о 5 ранку від собору Трьох Анастасій до траси Київ-Москва. О 7 ранку – від храму відправляється автобус. Вартість проїзду – 40 гривень. Тож усі бажаючі можуть приєднатися до вшанування Пресвятої Богородиці. Зазвичай біля джерела у Дубовичах в цей день з’їжджаються тисячі паломників зі всієї країни,а також духовенство. Цього року вперше буде проведений фестиваль духовної пісні, присвячений 1030-річчю Хрещення Русі, на який приїдуть хори з харківського, почаївського, Мовчанського та інших монастирів.
  Нагадаємо, що 8 червня віруючі відзначили свято ікони Пресвятої Богородиці, відомої як «Пустинно-Глинська». Для півсотні глухівчан свято розпочалося з пішої хресної ходи, яка вперше за багато років пролягла від храму Трьох Анастасій до монастиря Глинська пустинь. Привітати братію монастиря зі святом та сотворити спільну молитву приїхав архієпископ Конотопський та Глухівський Роман та митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який свого часу був намісником обителі. Після літургії усіх гостей пригостили святковою трапезою.
  Всього у Конотопсько-Глухівській єпархії сім місцевошанованих чудотворних ікон, серед яких шість – Пресвятої Богородиці.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 121 раз Последнее изменение Четверг, 14 июня 2018 11:59

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version