Сайт газеты

Пятница, 22 июня 2018 11:32

Завалило надгробки

Автор 
Під питанням. Чи понесе хтось відповідальність за шкоду? Під питанням. Чи понесе хтось відповідальність за шкоду?

На Вознесенському кладовищі величезні дерева повалились на могили

  Як розповіли місцеві жителі, старезна осика впала під час буревію 15 червня. Чудом вона не розтрощила вщент два нагробки та могильний хрест, хоча шкоди наробила. Працівники «Глухів-Артбуду» в понеділок зранку розбирали завали, розрізали та вивезли віти, на могилках у рідних приходили прибирати глухівчани. Одне старовинне захоронення, видно, теж постраждало, але чи буде його хтось приводити в порядок – невідомо.
  Олександру Яблонковську з чоловіком ми зустріли на Вознесенському кладовищі. Вони прибігли з самого ранку, як тільки почули по сарафанному радіо про ЧП на кладовищі. Вони не знали, постраждали могилки рідних чи ні. На щастя, їх дерево не зачепило, але все ж пані Олександра клопочеться, що така біда могла статися і в неї.
  – Біля наших могил теж є аварійне дерево. Стара акація уже напівсуха. Я ходила у міськвиконком із заявою у січні, щоб його спиляли. Мені пообіцяли, але сказали, що таких дерев на кладовищі багато, тому, коли їх будуть прибирати, то й моє приберуть. Зараз немає у них верхолаза, а спеціально для одного дерева вони викликати його не будуть, – журиться пані Олександра.
  Як пояснив нам начальник комунального жеку Анатолій Яресько, таких аварійних дерев на Вознесенському цвинтарі більше двадцяти, більше півроку тому він подав заявки в управління ЖКГ. На жаль, отримати оперативно коментар від міського управління нам не вдалося, пані начальниці для редакції ніколи нема на місці, а сама вона не перетелефоновує до редакції. Проте ми чекаємо відповіді на офіційний запит.
  Начальник ТОВ «Глухів-Артбуд», що виграв тендер на обрізку дерев по місту, Тетяна Якименко каже, що їх організація розчистила усі дерева, до яких вдалося дістатися на усіх глухівських цвинтарях.
  – Ми технічно не можемо дістатися цих дерев, тому що наша вишка лише 18 метрів. Більше того, у нас в області немає такої техніки. Знаємо, що люди, які спроможні оплатити послуги приватних верхолазів, наймали їх за свій кошт, щоб обрізати дерева над могилками їх рідних,– пояснює Тетяна Якименко.
  Пані Олександрі, як і більшості глухівчан, не по кишені оплачувати такі послуги. Каже, що таке враження, що усі просто чекають, поки дерева поваляться самі.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 282 раз Последнее изменение Пятница, 22 июня 2018 11:42

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version