Сайт газеты

Среда, 18 июля 2018 09:30

На землі Нескорених

Автор 

Команда ВПК «Мужність» стала першою у Всеукраїнському вишколі

  Вихованці клубу взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному військово-спортивному вишколі «НЕСКОРЕНІ». Захід присвятили Ярославу «Роберту» Мельнику (права рука провідника ОУН Карпатського краю Степана Бандери).
  Дмитро Небелиця, Артем Медвідь, Данило Євдокименко, Юлія Самоха, Ілля Усок, Владислав Ащаулов та Іван Грандовський шість днів жили у наметовому містечку та вдихали свіже гірське повітря. На учасників заходу чекали походи місцями боїв ОУН та УПА, навчання тактичній медицині, основам спортивного туризму. Їх знайомили з вибухотехнічним ремеслом та військовою справою.
  – Було стільки крутих заходів, конкурсів, змагань. З нами займались висококваліфіковані інструктори, – розповідає Дмитро Небелиця. – Будили вночі. Ми повинні були відшукати загублені речі. Піднялись на гору Яворин висотою 1276 метрів. Показали нам, як правильно ходити по розпеченому вугіллю. Я вирішив також спробувати – неймовірне відчуття.
  Також провели історичні екскурсії та організували живе спілкування з очевидцями часів визвольної боротьби. Відвідали фестиваль патріотичної пісні "Яворина-2018".
  У Всеукраїнському вишколі взяли участь 6 команд з різних куточків України. За результатами всіх конкурсних змагань (стрільба з лука, гвинтівки, теренова гра, метання ножів, козацькі забави, пісенний конкурс та ін.) глухівчани набрали найбільше балів та вибороли перше місце.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 275 раз Последнее изменение Среда, 18 июля 2018 10:49

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version