Сайт газеты

Среда, 18 июля 2018 14:15

Вікторія Гробова: «Це буде комунальний заклад нового типу»

Автор 

У Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військовою підготовкою збережено початкові класи, будуть нові норми харчування і вже відоме ім’я в.о. директора

  У новоствореному комунальному закладі Сумської обласної ради – Глухівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою – будуть максимально збережені робочі місця, контингент дітей і вся база. За півтора місяці до початку навчального року має стрімко пройти процес організації нового закладу і провестись прийом учнів на конкурсній основі. Про це повідомила на зустрічі з колективом і батьками ще існуючої на папері Глухівської ЗОШ-інтернату директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова. Вона ж представила виконуючого обов’язки директора ліцею-інтернату Ірину Терещенко. «Керівник ліцею буде обиратись на конкурсній основі. Але щоб з 1 вересня заклад розпочав роботу, ми призначили тимчасового директора. Зараз паралельно будуть іти процес ліквідації школи-інтернату і створення ліцею, роботи багато, але головне, що у нас є чітка схема дій, дорожня карта. Впевнена, що ви станете родзинкою області, у вас все вийде, і у Глухів через кілька років будуть їздити переймати досвід», – сказала В. Гробова.
  Основне, що цікавило вчителів і батьків, як бути з початковими класами, чи набиратимуть дівчат, які навчальні плани, чи можливе поглиблене вивчення предметів. На все були стверджувальні відповіді. Прозвучало, що ліцей за новим законом має велику самостійність, тож який статут випише робоча група – за такою схемою і працюватиме заклад. Точно відомо, що норми харчування будуть значно більшими. Єдине, що залишається незмінним, це вимога набирати 70% дітей з області.
  На зустрічі були присутні також депутати Сумської обласної ради Надія Вайло і Марія Коняєва. За їх словами, створення ліцею з посиленою військовою підготовкою було єдиною можливістю зберегти прекрасний навчальний заклад у Глухові, запобігти безробіттю більше сотні працівників школи-інтернату.
  Нагадаємо, це питання ініціював депутат Олег Бояринцев. Його підтримали колеги по обласній раді від різних партій, які проголосували за переформатування школи-інтернату, яку згідно нового законодавства треба було закрити.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 560 раз Последнее изменение Четверг, 19 июля 2018 14:24

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version