Сайт газеты

Среда, 08 августа 2018 12:01

Стануть рівнішими

Автор: 

На Глухівщині відремонтують ще дві дороги за мільйон гривен

  Для цього область виділила ще півмільйона гривень. Це будуть під’їзди до Пустогороду та Товстодубового. На ремонт першого область дала 300 тис. грн. По 150 тисяч виділили районний бюджет та Пустогородська сільська рада. На ремонт другої ділянки по 100 тис. грн дає Бачівська сільська рада та районний бюджет. Область передбачила 200 тисяч.
  Нагадаємо, за схемою співфінансування відремонтовано під’їздні шляхи до Привілля, Полошок, Сопича, Вільної Слободи, Студенка, продовжується ремонт дороги до Некрасового. Освоєно 2,4 млн грн, які дала область. За словами голови Глухівської районної ради Олексія Ткаченка, такий варіант фінансування став можливим завдяки спільній конструктивній співпраці народного депутата Андрія Деркача, Сумської обласної ради і ОДА.

Прочитано 397 раз Последнее изменение Среда, 08 августа 2018 12:04

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version