Сайт газеты

Среда, 12 сентября 2018 11:46

Зробити крок

Автор 

Чотирирічна глухівчанка Марійка Кудояр потребує реабілітації у Шостці. Потрібне тимчасове житло

  Нещодавно після довготривалої хіміотерапії та лікування у Сумській гематології Марійці зробили МРТ, результати якого втішили маму: у дівчинки пухлина набагато зменшилася. Це дає дитині гарні шанси на одужання. Тепер основне завдання – поставити Марійку на ноги, адже після операції, вона пересувається лише у візочку або ж на руках матусі. Зараз як ніколи вдалий час для реабілітації, однак мама Ірина зіштовхнулася з тим, що в Україні таких спеціалістів дуже мало.
  – Я обдзвонила усі клініки, однак там скрізь беруть дітей лише з восьми років. У Глухові теж такого фахівця немає. Нам погодилася допомогти реабілітолог з Шостки. Але я не можу там знайти житло. Важливо, щоб квартира була з умовами та якнайближче до поліклініки.   Можливо, хтось має таку змогу нам допомогти, – просить Ірина Кудояр. – Бо на таксі доведеться витратити більше шести тисяч гривень.
  Нагадаємо, чотирирічна дівчинка уже два роки бореться зі злоякісною пухлиною у шийному відділі. Після важкої операції вона довгий час не могла навіть рухатися, проте згодом стало краще. У момент, коли мама з бабусею були певні, що хвороба відступила, стався рецидив. Повторну операцію робити відмовилися, дівчинці довелося знову проходити численні хімії. Зараз у Марійки з’явився шанс ходити. Не будемо байдужими, допоможемо з житлом, транспортом або ж підтримаймо грошима.
  Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5168 7573 4703 5562 – мама Ірина Анатоліївна Кудояр, тел.: 096-057-52-07.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 121 раз Последнее изменение Четверг, 13 сентября 2018 15:19

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version