Сайт газеты

Среда, 12 сентября 2018 14:39

Підозрюють дружину

Автор: 

Прокуратурою області спільно зі слідчим управлінням поліції 31-річній дружині убитого Анатолія Жука оголошено про підозру

  ЇЇ дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження майна шляхом підпалу), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України. На даний час готуються офіційні процесуальні документи для оголошення підозрюваної в міжнародний розшук та екстрадицію.
  У ході слідства встановлено, що між подружжям Жуків були непрості стосунки.Жінка неодноразово розповідала близьким людям, що чоловік застосовує до неї фізичну силу. Певний час вона проживала окремо від потерпілого. При цьому розлучитись із чоловіком не могла, так як погрожував забрати дитину. Відтак жінка ретельно спланувала вбивство. Того дня вона відправила 10-річну доньку на таксі до своєї матері. Жінка підпалила кімнату в будинку, де відпочивав Анатолій, а сама, щоб забезпечити собі алібі, поїхала з водієм, з яким мала близькі стосунки, сплачувати за комунальні послуги в центр міста. Хоча до цього систематично робила це через мережу Інтернет.
  Анатолій Жук, прокинувшись, самотужки загасив пожежу, зателефонував дружині. І вона повернулась додому. Після того, як зіпсовані пожежею речі винесли з будинку, Анатолій ліг відпочити на подвір’ї, а водій поїхав на автозапраку. Не зупинившись на невдалій спробі та скориставшись тим, що чоловік заснув, жінка взяла його пістолет марки СZ-75, який незаконно зберігався у них вдома, та тричі вистрелила в сплячого Анатолія.
  Відповідно до висновків експертиз на руці, верхній частині джинсів і блузі підозрюваної, в які вона, згідно зібраних доказів була одягнена на час вчинення злочину, виявлено сліди продуктів пострілу. Причиною пожежі у кімнаті був підпал.
8 серпня жінка разом із дитиною та водієм перетнули державний кордон України та виїхали нелегально до Російської Федерації без намірів повертатись.
  Нагадаємо, 2 серпня 2018 року в Сумах на подвір’ї власного приватного будинку батько виявив тіло свого 35-річного сина Анатолія Жука, який був головою громадської організації, депутатом Сумської міської ради 6 скликання та екс-директором Департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради. На тілі потерпілого виявлено два вогнепальні поранення, а поруч знайдено пістолет.

За мат. прокуратури Сумської області

Прочитано 501 раз Последнее изменение Среда, 12 сентября 2018 14:45

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version