Сайт газеты

Четверг, 27 сентября 2018 14:27

Сину на лікування

Автор 

Шахраї у 81-річної глухівчанки виманили 8 тисяч доларів

  Стало відомо, що на стаціонарний телефон бабусі зателефонував чоловік, який повідомив, що її син потрапив у ДТП, тому терміново необхідні гроші на лікування. Кошти мати повинна передати через нього. Не підозрюючи, що це можуть бути шахраї, жінка відразу підготувала гроші та чекала на невідомого. Через тридцять хвилин чоловік підійшов за адресою, яку вказала старенька. Він забрав передачу і сказав, що віднесе потерпілому в лікарню.
  Бабуся зрозуміла, що ошукана, лише тоді, коли син здоровим повернувся з роботи.
  За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження.
  – Звертаюсь до громадян: не піддавайтесь емоціям та не приймайте швидкоплинних рішень, перевіряйте будь-яку інформацію стосовно рідних, просто зателефонувавши їм або до поліції, – звертається до громадян начальник Глухівського відділу поліції Олександр Войтенко.

Прочитано 208 раз Последнее изменение Четверг, 27 сентября 2018 14:31

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version