Сайт газеты

Пятница, 05 октября 2018 11:32

Провели першу конференцію

Автор: 

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

«Сучасні моделі розвитку агропромислового виробництва: виклики та перспективи»

  Свої роботи надіслали понад 60 учасників з усієї України (Глухів, Львів, Вінниця, Суми, Кривий Ріг, Полтава, Ніжин, Кропивницький, Дніпро, Рівне, Могилів-Подільський, Київ та ін.)
  «Це наша перша науково-практична конференція, але маємо намір продовжувати традицію. Щорічно збиратимемо в наших стінах аграріїв з усієї України для обговорення актуальних питань, – стверджує директор інституту Анатолій Литвиненко. – Наука і дослідження – обов’язковий процес діяльності навчального закладу, одна з основних складових підготовки фахівців, які будуть рухати вперед аграрну освіту».
  У межах конференції працювали три секції: «Сучасні тенденції розвитку техніки та технологій в агропромисловому виробництві», «Використання енергозберігаючих технологій в АПК», «Підготовка фахівців-аграріїв: проблеми, перспективи, інновації».
  Серія доповідей була присвячена актуальним питання розвитку агропромислового виробництва. Зокрема, мова йшла про оцінку економічної доцільності вирощування картоплі на домашній присадибній ділянці, інтенсивне садівництво як перспективу аграрного бізнесу на    Сумщині, технології вирощування промислових конопель в аспекті економічної ефективності їх елементів, мінеральне живлення як можливе джерело забруднення навколишнього середовища й інше.
  За результатами конференції буде видано збірник статей і тез доповідей.

Прочитано 12 раз Последнее изменение Среда, 10 октября 2018 08:15

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version