Logo
Версия для печати
Среда, 10 октября 2018 12:23

Заклали великий сад

Автор 

У Ямполі на станції юних натуралістів посадили черешні, сливи та абрикоси (ФОТО)

  Більше сотні молодих вишень, черешень, слив та абрикос висадили минулими вихідними на станції юних натуралістів у Ямполі. Разом з учнями та педагогами працювали і високопоставлені гості, зокрема, народний депутат Андрій Деркач, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та голова райдержадміністрації Ірина Панченко. Щоб налаштувати гостей на бадьорий лад, вихованці приготували танець, після чого всі дружно пішли до уже розробленої ділянки.
  – Наявність фруктового саду на території Ямпільської СЮН є важливою складовою в екологічному вихованні, прищепленні любові та допитливості вихованців, розвитку умінь і навичок в галузі садівництва. Сади покращують наше життя, мікроклімат, очищують повітря, приваблюють птахів та дарують соковиті плоди. А ще – це гарне місце для спостереження за живою природою та проведення різних дослідів з рослинами, – розповідає директор закладу Сергій Мерцалов.
  За його словами, традиції садівництва на Ямпільщині дуже сильні. Так, знаменитий генетик-селекціонер Семен Черненко, який народився у селі Грем`ячка і починав свою діяльність у Воздвиженському сільськогосподарському училищі, ще на початку 1900-х років залишив після себе прекрасний сад на 300 гектарах. Він став автором більше 60 сортів яблук і груш. Деякі з цих сортів на початку 2000-х подарувала станції юних натуралістів його донька Катерина Черненко, продовживши традиції закладання нових садів. А в цьому році вагомий внесок в цю благодатну справу зробив народний депутат Андрій Деркач, який допоміг юннатам придбати посадковий матеріал.
  Будемо сподіватись, що всі деревця приживуться і скоро дадуть урожай.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 323 раз Последнее изменение Среда, 10 октября 2018 12:32

Галерея изображений

Открыть эти фотографии на Flickr
Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.