Сайт газеты

Четверг, 11 октября 2018 10:12

Потрійна перемога!

Автор 
Пауерліфтер із Глухова встановив три рекорди на Чемпіонаті Європи у Люксембурзі

Вихованець ФСК "Гармонія" Артур Зальотов вчора виступив за збірну команди України серед юніорів на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи у Люксембурзі.

"Зальотов Артур з міста Глухів першою ж спробою - 290,5 кг оновив рекорд Європи для категорії до 93 кг, а другою встановив нову світову вершину для юніорів - 300,5 кг! І до титулу чемпіона Європи серед юніорів додав титул абсолютного чемпіона даних змагань! Тренер Фелікс Колтаков", - повідомляється на сторінці Національної федерації пауерліфтингу України.

Загалом юніорська чоловіча команда України отримала 4 золотих нагороди, одну срібну та одну бронзову і цим самим завоювала перше командне місце.

Прочитано 128 раз Последнее изменение Среда, 17 октября 2018 08:47

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version