Сайт газеты

Суббота, 20 октября 2018 10:51

Арт-мода для молоді

Автор 
Художниця Павлова. Розписаний одяг Художниця Павлова. Розписаний одяг

Кролевчанка Аліна Павлова пропонує землякам одяг, розмальований фарбами

  З цією дівчиною познайомились на фестивалі «Кролевецькі рушники». Нашу увагу привернув одяг з колоритними сучасними малюнками. Тут і футболки з мультяшними героями, і джинсовка з ластівками, і спіднички з губками. Як розповіла нам молода дизайнерка Аліна Павлова – це витвори її рук.
  – Я художниця, навчаюсь у Київському університеті імені Грінченка на факультеті образотворчого мистецтва. До цього часу плідно займалась 2Д-дизайном, створювала логотипи, банери. Навіть брала участь у виставках. Але захотілось освоїти щось нове, і я спробувала розпис одягу. Одразу закохалась у цю справу, – говорить Аліна.
  Для цього захоплення потрібні спеціальні акрилові фарби, які не витираються при пранні при 40 градусах. Одяг Аліна купує на розпродажах, щоб хоч якось виходити на нуль. Ціни на модний хенд-мейд доступні багатьом. Так, футболки з кольоровим зображенням коміксів коштують 200 грн, джинсовий жакет з вирієм ластівок – 400 грн. Як відмітила майстриня, особливо чималий попит – на спідниці з губами, молодь від них шаленіє.
  – У Кролевці я виставила мінімальні ціни на товар, щоб земляки могли придбати для себе якусь модну річ.У столиці ж вартість вища, – говорить Аліна.
  Продавати свої витвори їй вдається здебільшого через Інтернет. Але поки це скоріше повернення грошей за витрачені матеріали. Покупці ж отримують оригінальну річ. Хто знає, може, коли художниця Павлова стане знаменитістю, ці спіднички купуватимуть на аукціонах за скажені ціни?

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 60 раз Последнее изменение Суббота, 20 октября 2018 12:51

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version