Сайт газеты

Четверг, 06 декабря 2018 15:54

Є робота

Автор 

На Сумщині працевлаштують 500 прикордонників

  Про це в Глухівській РДА головам сільських та селищних рад, керівникам ОТГ повідомив начальник окремого регіонального центру комплектування ДПС України Віталій Симонович. За його словами, в Шостці створено прикордонний підрозділ, який проходить стадію розгортання. На службу за контрактом туди можуть влаштуватись близько 500 чоловік. Перевагами служби в прикордонному підрозділі він назвав високу зарплату: мінімальна – від 8,5 тис. грн, проходження служби недалеко від дому, можливість подадьшого навчання і кар’єрного росту та ін.
  Для з’ясування додаткової інформації з питань проходження військової служби можна звернутись за адресами: м. Шостка, вул. Інститутська, буд. 6; м. Суми, пров. Громадянський, буд. 6, тел: 067-540-73-53, 066-085-88-69.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 277 раз Последнее изменение Четверг, 06 декабря 2018 16:47

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version