Сайт газеты

Воскресенье, 09 декабря 2018 13:36

«Ця заборгованість за газ абсолютно надумана!»

Автор 

Відразу 13 глухівських ОСББ вирішили боротись проти незрозумілих боргів за газ, називаючи це аферами

  У квитанціях за жовтень деякі жителі міста та району отримали від «Сумигаз Збут» незрозумілі борги за минулі роки. Суми різні, в основному 200-400 грн. Ті, хто не отримав у квитанціях заборгованості, сьогодні живуть спокійно, мовляв, мене це не торкнулось. Шановні, не варто розслаблятись, на вас чекає сюрприз. За неофіційними даними, кому ще не виставили такий рахунок, – отримає його у наступному місяці. Як повідомив голова глухівської спілки ОСББ Олександр Безкоровайний, борг газова компанія розділила на три етапи.
  – Як мені стало відомо, платіжки з боргом за 2015 рік ТОВ «Сумигаз Збут» хитро поділило на три етапи. Спочатку принесли його тим, хто ніби винний до 500 гривень. Другими отримають споживачі, у яких борг до тисячі. А третіми будуть платіжки з сумою більше тисячі. Є люди, яким принесуть борги по 5-6 тисяч, – розповідає він.
  Громадяни впевнені, що компанія-монополіст запланувала якісь свої проблеми вирішувати коштом населення, і категорично не згодні з цим, тим паче що у кожного на руках є сплачені квитанції минулих років без жодних боргів. На зборах спілки ОСББ вирішили боротись проти цього. В першу чергу направили звернення до депутата Сумської обласної ради Олега Бояринцева, бо вважають, що проблему можна залагодити саме на обласному рівні, бо ця заборгованість трирічної давності населення перед ТОВ «Сумигаз Збут» є надуманою та підлягає списанню. За словами О. Безкоровайного, у кол-центрі йому пояснили, що це за опалювальний період 2014-2015 року не списані субсидії, які держава не повернула компанії в зв'язку зі зміною назви, або щось у цьому роді. Оскільки за цими сумами сплив термін позовної давності, ПАТ «Сумигаз» має право списати кредиторську заборгованість.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 272 раз Последнее изменение Суббота, 08 декабря 2018 09:57

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version