Сайт газеты

Четверг, 03 января 2019 12:41

У школах та садочках підняли вартість харчування

Автор: 

І в Глухові, і в районі здорожчало харчування дітей.

Зокрема, в Глухівському районі для учнів 1-4 класів, дітей з малозабезпечених сімей, учнів, чиї батьки призвані під час мобілізації Глухівсько-Ямпільським військовим комісаріатом або демобілізовані з лав ЗС України, дітей учасників бойових дій, переселенців на день передбачено 18 грн (у минулому році – 12 грн), з яких 15 грн виділяє районний бюджет. На харчування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, планується 30 грн.
  У садочках з триразовим харчуванням передбачається 30 грн на день (у минулому році – 18.33 грн), у період оздоровлення – 33 грн. У селищі міського типу батьки заплатять 60% від встановленої вартості, в селах – 40 %.
  Безкоштовно в дошкільних закладах району будуть годувати дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій та чиї батьки призвані під час мобілізації Глухівсько-Ямпільським військовим комісаріатом та за контрактом, які демобілізовані з лав ЗСУ, дітей-переселенців.

Прочитано 95 раз Последнее изменение Четверг, 03 января 2019 12:43

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version