Сайт газеты

Среда, 09 января 2019 20:51

Тримав у неволі та ґвалтував

Автор 
У Шостці чоловік знімав фільми для дорослих з маленькими дівчатами, але суд його відпустив

26-річнного Миколу Есаулко правоохоронці звинувачують у позбавленні волі і зґвалтуванні декількох дівчаток-підлітків, - пише НАРКОМ. Ці брудні сексуальні акти підозрюваний фіксував на відео, виготовляючи порнографічні фільми.

Відомо, що одна з жертв ґвалтівника мешкає в сусідньому з ним будинку. Її сім’я настільки небагата, що навіть не має коштів відвідувати судові засідання у справі, які призначаються в Зарічному районному суді Сум. Відстань від Шостки до обласного центру складає близько 180-ти кілометрів.

Спочатку Есаулко, якому загрожує від семи до дванадцяти років в’язниці, містили в слідчому ізоляторі, проте згодом запобіжний захід змінили. Підозрюваний наразі випущений з СІЗО та останні декілька місяців знаходиться під цілодобовим домашнім арештом з електронним браслетом на нозі в одній з квартир на вулиці Привокзальній в Шостці

Прочитано 314 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version