Сайт газеты

Среда, 09 января 2019 21:14

Дві справи

Автор 
У Путивлі поліціанти виїхали на сімейну сварку і знайшли наркотики

В Путивлі наряд поліції прибув за викликом вгамувати сімейного дебошира. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Сумській області. Та окрім адміністративного протоколу за скоєне правопорушення останній отримав і « кримінальну статтю» – за місцем його мешкання поліцейські знайшли наркотики.

На лінію «102» зателефонувала 27-річна жінка, яка просила вгамувати свого чоловіка, який вдома влаштував дебош. Поліцейські, які прибули за викликом. побачили жінку та чоловіка, що сварились між собою. Останній перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння . Сама заявниця розповіла, що її чоловік постійно скандалить після вживання спиртного і нерідко б’є її. Вона висловила свої підозри, що він вживає ще й наркотики.

Під час огляду господарського приміщення правоохоронці виявили висушені рослини коноплі та пристрій для її вживання. Сам же 28-річний господар в свою чергу звинувачує дружину в наклепі, мовляв і гадки не має звідки в будинку взялася марихуана. Проте пройти медичне обстеження на вживання наркотиків, запропоноване працівниками поліції, він відмовився.

«Цей чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків та вже тричі до адміністративної – за сімейне насилля, – говорить Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. – У відношенні чоловіка відкрили чергове кримінальне провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне зберігання наркотичних засобів» Кримінального кодексу України та склали ще один адміністративний протокол за ст.173-2 КУпАП за вчинення насилля в сім`ї».

Якщо його провина буде доведена, чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі.

Прочитано 178 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version