Сайт газеты

Суббота, 09 марта 2019 12:06

На завершення зими

Автор 
З нагородами – кращі. Учасники змагань задоволені лижними гонками З нагородами – кращі. Учасники змагань задоволені лижними гонками

На Глухівщині у Шалигинській спеціальній школі-інтернаті діти з особливими потребами змагалися в лижних гонках

  Уже шостий раз Шалигинська спеціальна школа-інтернат приймає в себе спортивні делегації області. Позмагатись за першість Сумщини серед спеціальних шкіл у рамках олімпіади «Сяйво надій» для дітей з обмеженими можливостями і особливими освітніми потребами приїхало 5 команд. І кожного разу співробітники школи-інтернату влаштовують справжнє свято.
  – До нас завжди їдуть із задоволенням, тому намагаємось прийняти гостей як слід. Чому саме Шалигине? Це північ Сумщини, сніг тут добре зберігається, тому в нас найкраща лижня. Але найголовніше – діти на таких змаганнях знайомляться, спілкуються. Ми їм влаштували святковий обід, розважальну програму, – розповідає директор школи-інтернату Тамара Слукіна.
  У кожній команді було 8 спортсменів, які долали кілометрову дистанцію. У результаті перемогла збірна Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Другою стала команда Шалигиного. Третє місце здобули спортсмени Штепівського навчально-реабілітаційного центру. Четвертою стала команда Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, п’ятими – представники Глинської.
  Все тут було по-справжньому: старти, емоції, здоровий дух суперництва, медалі, нагороди. Серед дітей, які взяли участь у змаганнях, професійний майстер-клас показали учасники параолімпійської юніорської збірної України. Були і такі спортсмени, які зовсім не чують, але добре відчувають лижню.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 59 раз Последнее изменение Четверг, 07 марта 2019 12:17

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version