Сайт газеты

Среда, 13 марта 2019 01:04

Пошук винного

Автор: 

На злітно-посадковому майданчику "Глухів" проявились наслідки після зимового автослалому

Пост із фотографіями замерзлих колій на грунті виклав у Фейсбуці Олександр Понирко:

"Знову замальовка. Нагадаю - стосовно змагань автослалом. Мабуть наступного разу небуде, бо нікому не сподобається такий обьем землі вертати на місце або вивозить і це задля свята на дві години ... А асфальт ???"

Після цього у коментарях розпочалось активне обговорення виниклої після танення снігу проблеми та пошуку винуватців. Відповів на допис також і один з організаторів змагань з автослалом, що відбулись місяць тому, головний спеціалість відділу молоді та спорту Олександр Нікітченко.

"Зазначу той факт, що на час прибирання снігу для проведення змагань Вас запрошували і ви були особисто присутнім, мали змогу контролювати процес, ви всіляко підтримували даний захід робили певні корективи відповідно роботи транспорту для чистки. Також прохали вичистити всю злітку (ми планували половину), КРИТИКИ З ВАШОГО БОКУ НЕ БУЛО, ТІЛЬКИ ПІДТРИМКА, ТОМУ ЩО НЕ ХТО НЕ МІГ ПЕРЕДБАЧИТИ, ТАКИХ НАСЛІДКІВ ПІД СНІГОМ, НАВІТЬ ВИ. Зверніть увагу площа де відпочивали люди залишилась рівною і не пошкодженою тому що вона й була рівною, площа де була зупинка транспорту понівичена так як грейдер при роботі натикався на мурашники і бугри. По-друге після змагань ви висвітлювали те що завдяки розчищеній площі мав змогу тренуватись юний мотоцикліст, тоді у вас не було претензій. В-третє шматки асфальту які ви показали на фото ні що інше як видовбані шматки з вбитого за роки покриття які просто зібрані ковшем до купи. Стосовно сміття, ще під час розчищувальних робіт ми прибирали пляшки, пачки з сухарів тощо, і ніхто не хизувався цим в ФБ. Безперечно наслідки не приємні і ми будемо шукати шляхи їх уникнення, але ж сніг в повній мірі не зійшов, грунт вязкий, і ми не відвідуємо кожного дня злітний майданчик щоб побачити ці "краєвиди" дякуємо що висвітлили, тепер і ми вкурсі". 

 

Прочитано 345 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version