Сайт газеты

Среда, 13 марта 2019 14:19

Добре влаштувався

Автор 

Глухівський мер Мішель у середньому буває на роботі днів десять на місяць

  Відсутність мера Глухова Мішеля Терещенка на робочому місці вже стала в місті звичкою. Так, ніхто не дивується, не переймається, не нервується. Прості люди, може, не вникають у його графік, прибічникам, скоріше за все, незручно за такий явний демарш колишнього спасителя. Що з цього приводу думає команда – невідомо, керує в.о. і ладно.
  А багато взагалі впевнені, що Мішель уже давно не мер, що він пішов з посади. Чи то в президенти, чи боротись за все на світі в Україні. У принципі, він пішов з посади міського голови вже давно, але номінально продовжує залишатись мером. У Глухові буває дуже рідко, наприклад, у листопаді минулого року мав всього 3 робочих дні. Йому вже ставили в табелі НЗ (тобто причини відсутності нез’ясовані) 11 днів, як раптом оголосили воєнний стан. Наш градоначальник із Києва оголосив на всю країну: їду рятувати Глухів. 28-29 листопада покерував, 30 – оформив відпустку. У грудні, коли діяв воєнний стан, він десять днів був на роботі, а ще десять закрив відрядженнями та відпустками. Наступив новий рік. У січні їздити з Києва холодно, та й виборча кампанія активізувалась, тож М. Терещенко зміг вирватись у Глухів теж тільки на 10 днів. Лютий – те ж саме, навіть скандал був з його відрядженням до посольства Кувейту. У березні міський голова не приїхав ні на проводи зими, ні на жіночий день, ні на роковини Шевченка. Але то таке, гульня. Його ж не було, коли в місті оголосили надзвичайний стан через спалах ботулізму – то серйозно. Йому не видно з Києва ні наших нечищених доріг узимку, ні сміттєвої навали весною. Он, журналісти сусідніх міст наперебій цитують своїх мерів, які «дали доручення» чи «дуже стурбовані» благоустроєм, їм соромно перед жителями і гостями за зовнішній вигляд вулиць і парків. Нашому – не соромно. Натомість він учергове оголосив дату, коли піде з посади. Тепер це 21 квітня – другий тур виборів. Каже, якщо пройде Порошенко, він піде. Хоча дехто в Глухові думає, що це така тонка піар-технологія від самого Порошенка)))
  Насправді городяни мають розуміти, що посада мера – цілодобова. Він приймає рішення в усіх екстрених ситуаціях, до нього йдуть і їдуть, в кабінеті – епіцентр життя, а в голові – тільки думки про місто.
  Відсьогодні журналісти «Недели» будуть вести облік відсутності мера Мішеля в Глухові. Наскільки відомо, Терещенко уже кілька днів як у відпустці. Його фейкові відрядження не викликають довіри, та й беруться випадково чи ні, але частіше в понеділок і п’ятницю, немовби щоб продовжити вихідні.
  Отже, від початку 2019 року Мішеля Терещенка станом на 12 березня не було в Глухові мінімум 48 днів з 71. Запускаємо лічильник.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 561 раз Последнее изменение Среда, 13 марта 2019 14:24

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version