Сайт газеты

Среда, 08 мая 2019 13:43

Особисті вітання

Автор 

Представники Глухівської районної влади напередодні 9 травня привітали колишніх фронтовиків

  Інвалідів війни, учасників бойових дій у Другій світовій війні напередодні свята особисто провідали представники районної влади. Колишні фронтовики, немов діти, радіють увазі, добрим словам. Вони з великим піднесенням зустрічають гостей. Так, наприклад, коли до Григорія Митрофановича Тимощенка прибули голова райради Олексій Ткаченко та голова районної ветеранської організації Володимир Соломенний, дідусь дуже міцно потиснув кожному руку:
  – Ви навіть не уявляєте, як приємно, що про нас пам’ятають. Це свято мого покоління, День Перемоги має бути, поки ми ще живі, – зі сльозами радості зазначив фронтовик.
  Разом з подарунками всім передали вітання від народного депутата Андрія Деркача.
  Ветерани говорили й говорили. Їх спогадів вистачить не на одну годину розмови. Ці люди для нашого покоління – як цінна реліквія. Бо їх стає все менше і менше. За останній рік у місті, районі та громадах у вічність відійшло 5 ветеранів. Живих – 23 чоловіки.
  Ось імена тих, хто був безпосереднім учасником боїв 1941-1945 років. Саме цих дідусів та бабусь ми будемо вітати 9 травня з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  Глухівський район та громади: Іван Дем’янович Босий (с. Сопич), Олександр Дмитрович Гавриленко (с. Баничі), Анатолій Васильович Захарченко (с. Соснівка), Григорій Опанасович Ковнер (с. Полошки), Євгеній Дем’янович Кушнерьов (сел. Шалигине), Іван Кирилович Мамай (с. Бачівськ), Василь Захарович Петренко (с. Яструбщина), Михайло Павлович Пилипенко (с. Обложки), Василь Олександрович Понирко (с. Полошки), Григорій Митрофанович Тимощенко та Сергій Єрофійович Янцур з Берези.
  У Глухові проживають Григорій Опанасович Зубков, Ольга Олександрівна Музалевська, Марія Лазарівна Деркач, Петро Євменович Сущенко, Єфросинія Матвіївна Загородня, Іван Максимович Беляєв, Григорій Данилович Пустинник, Дмитро Сидорович Геращенко, Олександра Іванівна Рудкіна, Семен Порфирович Зеленянський, Анатолій Петрович Голуб, Євген Альбертович Баль.
  Наймолодшому з них – колишньому юному партизану Анатолію Голубу – 85, найстаршому – Григорію ЗубкоВу – пішов 101 рік.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 304 раз Последнее изменение Среда, 08 мая 2019 14:23

Галерея изображений

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version