Сайт газеты

Среда, 08 мая 2019 13:46

Пісок-бумеранг

Автор 

Активісти підловили владу: за що боролись, на те і напоролись

  Якось негарно вийшло з ініціативою міської влади завезти пісок у дитячі пісочниці. Здавалось би, прегарна ідея нарешті за останні роки забезпечити оперативно весною всіх дітлахів сировиною для пасочок обернулась пшиком. Ще 16 квітня на сторінці Глухівської міської ради в Фейсбуці з’явилось повідомлення, в якому закликали подавати заявки на завезення піску. Минуло три тижні, вже є кілька перших прохань. Але піску нема. Як виявилось, людям, які чекають з дня на день пісок, дали зрозуміти, що не все так просто, що остаточного розуміння, хто, коли і звідки буде той природній матеріал розвозити у двори, нема.
  Активісти тут же виставили в мережу скан заяви від травня 2015 року від громадської організації «Центр активних глухівчан» до тодішнього мера Юрія Бурлаки з проханням завезти пісок на дитячий майданчик біля водонапірної вежі. «Абсурдно бачити пісочницю без піску», – констатується в документі. Цікаво, що засновником «Центру активних глухівчан» є Мішель Терещенко, активним членом – Олена Демішева. Сьогодні перший є мером, інша – секретарем міської ради і часто в.о. мера. Тобто вся влада в руках, а пісок прослизає між пальцями? Вони критикували свого попередника, а отримавши владу, отримали несподівано пісочний бумеранг.
  До речі, в коментарях підкреслюється, що і самі дитячі майданчики нинішня влада не ремонтує, все на відкуп батьків і волонтерів.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 103 раз Последнее изменение Среда, 08 мая 2019 13:53

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version