Сайт газеты

Среда, 08 мая 2019 13:57

8 та 9 травня - День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Автор: 

Дорогі друзі!

  Прийміть найщиріші вітання з великим святом – Днем Перемоги!
  День Перемоги – це пам’ять серця, яку дбайливо зберігає кожна сім’я. Це те, що об’єднує нас і робить непереможним перед обличчям будь-яких випробувань.
  Наша країна в неоціненному боргу перед тими, хто воював на фронті і в партизанських загонах, перед тими, хто дитиною пережив війну. Перед трудівниками тилу, які кували перемогу в тилу та піднімали з руїн повоєнну країну. Наш обов’язок – відновити справедливість та зробити все, щоб держава подбала про дітей війни.
  Ми пам’ятаємо, якою ціною була здобута Перемога в тій страшній війні. Вічна пам’ять загиблим та вічна шана живим!

З глибокою повагою народний депутат України Андрій Деркач


Дорогі ветерани та жителі нашого міста й району!

  8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Це велике свято – радість та біль для нашого народу. Скільки б років ще не минуло, сьогоднішні та майбутні покоління повинні берегти в пам’яті світлі імена героїв, які воювали за мирне життя та незалежність нашої Батьківщини. Схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни. Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах. Низько вклоняємося ветеранам та захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу. Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

Євгеній Мощенко від імені Глухівської міської та районної організації Радикальної партії Олега Ляшка


Дорогі земляки! Шановні ветерани, фронтовики, партизани, діти війни, колишні в'язні концтаборів і ті, хто був на примусових роботах у Німеччині. Дорогі бабусі й дідусі, які відновлювали країну після війни!

  Саме вашому поколінню випало випробування Другою світовою війною, яке забрало у вас близьких, здоров'я, покалічило дитинство і молодість. Істинне розуміння цього свята – Дня Перемоги – приходить з віком. Чим далі ми віддаляємося від цього дня, тим туманнішими стають уявлення нового покоління про ті події, які з кров'ю і потом увійшли в історію. Тому наше завдання – цінувати кожного, хто наближав Перемогу, хто був свідком злочинів нацистів. Низький вам уклін і вічна пам'ять мільйонам загиблих.

З повагою депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев


Дорогие ветераны Великой Отечественной войны,
труженики тыла, дети войны! Уважаемые глуховчане!

  Сколько бы лет ни прошло с мая 1945-го, мы всегда будем помнить о той страшной, но победоносной войне с фашистской Германией. Сегодня мы отдаем дань памяти и уважения всем, кто отстоял свободу и независимость нашей Родины, народов Европы и мира.
  Склоняем головы перед ушедшими защитниками и победителями. А живым – СЛАВА!
  В этот праздничный день всем ветеранам, жителям Глухова – МИРА, ДОБРА, здоровья, счастья и процветания! С Днем Победы, земляки!

Президиум Глуховской организации ветеранов войны, труда
и Вооруженных сил Украины 


Шановні ветерани, жителі Глухівського району!

  Вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення й Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
  Скільки б не минуло років з Дня Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Це свято – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни.
  Ми схиляємо голови перед українськими героями, які відважно й самовіддано боролися з фашизмом. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив наш народ за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.
  Бажаємо всім злагоди в суспільстві, взаєморозуміння між народами, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для рідної України та мирного неба над головою!

Вікторія Сокол, голова Глухівської районної державної адміністрації,
Олексій Ткаченко, голова Глухівської районної ради


Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!
Шановні глухівчани!

  Від щирого серця вітаємо з 74 річницею Великої Перемоги над фашистськими загарбниками!
  Стійкість, патріотизм, самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті – справжній приклад високого героїзму. Ми схиляємося у доземному поклоні перед ветеранами, які пронесли через усі лихоліття любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це покоління і сьогодні вчить нас мудрості, витримці, терпінню та оптимізму.
  Наш обов’язок – бути гідними вашого надзвичайного життєвого подвигу. Доземний уклін живим і вічна пам’ять загиблим!

З повагою від імені депутатів Глухівської міської ради
від «Волі народу» голова фракції Юрій Бурлака

Прочитано 257 раз Последнее изменение Четверг, 09 мая 2019 11:48

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version