Сайт газеты

Среда, 15 мая 2019 16:50

Бджоли налякали глухівчан

Автор 

У Глухові рій бджіл обсів сакуру у центрі міста і налякав перехожих

До редакції газети «Неделя» небайдужі містяни повідомили про надзвичайну подію – на стометрівці на гілці однієї із сакур, яка зараз ще цвіте, осів рій бджіл. Комахи облюбували дерево прямо посеред пішоходної зани, їх було стільки, що гілка під вагою нахилилась і ледве не зламалась.

- Я такого ще не бачив, - говорить свідок події Олексій. – Думаю, це небезпечно, а якщо мимо буде проходити людина з алергією, то укуси і до смерті можуть призвести.

Ми вирішили зателефонувати за номером «101» та повідомити рятувальників частини ДРПЧ-19 про надзвичайну подію. Але черговий нам повідомив, що служба порятунку цим не займається, у них відсутні прилади для вилову бджіл. Поліція виклик прийняла, але теж не знали, що робити з такою нетиповою ситуацією. З одного боку бджоли наче не впливали на громадський порядок і злочину ніякого ще не трапилось, з іншого справді небезпека існувала.

DSC 5262

Порятунок з’явився несподівано. На стометрівку прийшов  чоловік, підійшов до дерева та почав просто струшувати у спеціальний ящик комах. На ньому навіть не було спеціального захисного костюма. За хвилину гілка сакури була звільнена.

- Мені зателефонував знайомий, він якраз проходив тут і побачив цей рій, - розповідає пасічник зі стажем Микола Сухоручін. – Ймовірно, що стара матка вирішила звільнити місце для молодої, полетіла від свого старого господаря та прихопила з собою частину рою. Таке буває.

Безпритульний рій чоловік забрав, тепер комахи будуть жити в одному з його вуликів. На питання, чи не страшно було без спеціального костюма, голими руками отак збирати бджіл – каже, що займається бджільництвом вже дуже давно, тому знає як поводити себе з комахами.

DSC 5275

Прочитано 342 раз Последнее изменение Среда, 15 мая 2019 16:57

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version