Сайт газеты

Пятница, 24 мая 2019 08:45

Спортивні та щасливі

Автор 

Депутати з Глухівщини грали в шашки, волейбол, теніс

  Збірна команда з депутатів районної, міської рад та ОТГ взяла участь в обласному етапі Всеукраїнської спартакіади. За результатами різних змагань глухівчани посіли четверте місце.
  – І не важливо було, з якої ти партії, фракції, найголовніше – це братерство, підтримка, взаємоповага. Тільки тому команда здобула високі результати, – ділиться враженнями на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної ради Марія Коняєва.
  Депутати змагалися у п’яти видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі. Депутат Глухівської міської ради Сергій Сорока став чемпіоном з шахів, тому захищатиме честь області на загальноукраїнських змаганнях в Чорноморську Одеської області. Дмитро Стеценко посів трете місце з настільного тенісу. Волейбольна команда стала призерами змагань, виборовши третє місце.
  Всього взяли участь 200 депутатів з 18 районних, міських рад та ОТГ. Змагання серед депутатів усіх рівнів проводять на Сумщині з 2013 року.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 66 раз Последнее изменение Пятница, 24 мая 2019 09:06

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version