Сайт газеты

Пятница, 24 мая 2019 09:14

Без конкурсу і закону

Автор 
А. Матосова А. Матосова

Саме за таким принципом у Глухові мер Мішель призначив нового начальника відділу освіти

  У Глухові освітяни продовжують протестувати проти незаконного звільнення начальника відділу освіти і беззаконня, яке нагло демонструє міська влада.
  Так, у понеділок освітяни Глухова знову зібрались біля міської ради, щоб висловити протест проти свавілля міської влади. Директори шкіл, представники профспілки, колеги з інших навчальних закладів прямо висловлювали думку про еру абсолютного деспотизму і беззаконня у Глухові.
  – Ми не маємо права мовчати. Скажу, що я особисто сподівався, що разом з Мішелем до Глухова прийдуть справжні європейські цінності, коли закон є головним. Я почуваюсь зрадженим. Законом треба користуватись, а не використовувати його. Якщо боятись за посаду і мовчати – толку не буде, – впевнений директор ЗОШ №3 Едуард Миринченко.
  Людмила Васянович, яку офіційно звільнили за невідповідність займаній посаді, знову підкреслила, що їй був виставлений ультиматум: або звільнити трьох директорів-депутатів міської ради за аморальну поведінку, або звільнять її. Таку пропозицію озвучив давній радник мера Мішеля Руслан Павленко, а виконав погрозу особисто міський голова, підписавши наказ про звільнення.
  Втім, звільненням Васянович кавалерійський наскок «фантастичної команди» на освіту не закінчився: порушивши кілька статей різних законів, мер Мішель призначив на цю посаду Аллу Матосову. Як стверджують інсайдерські джерела, вона людина Руслана Павленка (до реч, мер на попередній зустрічі з освітянами навіть не зміг згадати її прізвище), і готова виконувати будь-які умови.
  Так, розпорядженням від 13 травня він призначив з 15 травня вчителя української мови ЗОШ №2 начальником відділу освіти тимчасово, на умовах строкового договору. Юристи беруться за голови: мало того, що пані Матосова не звільнена з попереднього місця роботи ( а вона має відпрацювати 2 тижні), так ще й зайняла посаду в органі місцевого самоврядування без конкурсу. Саме розпорядження, яке вона принесла як аргумент для негайного звільнення, навіть не підписане міським головою.
  За законом, тимчасово в.о. на вакантні посади не призначаються. В даному випадку обов’язки начальника до проведення конкурсу мали були покладені на когось із штатних працівників відділу освіти. На який термін призначена А. Матосова – невідомо. Коли буде оголошено конкурс – невідомо.
  Вкотре мер Мішель демонструє повний пофігізм до законів країни, до глухівчан. Він послуговується сумнівними порадами найближчого оточення в обличчі секретаря міської ради Олени Демішевої та члена виконкому Руслана Павленка, і зводить рахунки із всіма, хто має хоч найменший натяк на власну думку, хто відмовляється виконувати їхні незаконні вимоги.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 296 раз Последнее изменение Пятница, 24 мая 2019 09:09

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version