Документ без названия Версия для печати
А. Матосова А. Матосова

Без конкурсу і закону

Автор  Пятница, 24 мая 2019

Саме за таким принципом у Глухові мер Мішель призначив нового начальника відділу освіти

  У Глухові освітяни продовжують протестувати проти незаконного звільнення начальника відділу освіти і беззаконня, яке нагло демонструє міська влада.
  Так, у понеділок освітяни Глухова знову зібрались біля міської ради, щоб висловити протест проти свавілля міської влади. Директори шкіл, представники профспілки, колеги з інших навчальних закладів прямо висловлювали думку про еру абсолютного деспотизму і беззаконня у Глухові.
  – Ми не маємо права мовчати. Скажу, що я особисто сподівався, що разом з Мішелем до Глухова прийдуть справжні європейські цінності, коли закон є головним. Я почуваюсь зрадженим. Законом треба користуватись, а не використовувати його. Якщо боятись за посаду і мовчати – толку не буде, – впевнений директор ЗОШ №3 Едуард Миринченко.
  Людмила Васянович, яку офіційно звільнили за невідповідність займаній посаді, знову підкреслила, що їй був виставлений ультиматум: або звільнити трьох директорів-депутатів міської ради за аморальну поведінку, або звільнять її. Таку пропозицію озвучив давній радник мера Мішеля Руслан Павленко, а виконав погрозу особисто міський голова, підписавши наказ про звільнення.
  Втім, звільненням Васянович кавалерійський наскок «фантастичної команди» на освіту не закінчився: порушивши кілька статей різних законів, мер Мішель призначив на цю посаду Аллу Матосову. Як стверджують інсайдерські джерела, вона людина Руслана Павленка (до реч, мер на попередній зустрічі з освітянами навіть не зміг згадати її прізвище), і готова виконувати будь-які умови.
  Так, розпорядженням від 13 травня він призначив з 15 травня вчителя української мови ЗОШ №2 начальником відділу освіти тимчасово, на умовах строкового договору. Юристи беруться за голови: мало того, що пані Матосова не звільнена з попереднього місця роботи ( а вона має відпрацювати 2 тижні), так ще й зайняла посаду в органі місцевого самоврядування без конкурсу. Саме розпорядження, яке вона принесла як аргумент для негайного звільнення, навіть не підписане міським головою.
  За законом, тимчасово в.о. на вакантні посади не призначаються. В даному випадку обов’язки начальника до проведення конкурсу мали були покладені на когось із штатних працівників відділу освіти. На який термін призначена А. Матосова – невідомо. Коли буде оголошено конкурс – невідомо.
  Вкотре мер Мішель демонструє повний пофігізм до законів країни, до глухівчан. Він послуговується сумнівними порадами найближчого оточення в обличчі секретаря міської ради Олени Демішевої та члена виконкому Руслана Павленка, і зводить рахунки із всіма, хто має хоч найменший натяк на власну думку, хто відмовляється виконувати їхні незаконні вимоги.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 383 раз Последнее изменение Пятница, 24 мая 2019