Сайт газеты

Среда, 29 мая 2019 12:13

Сучасна школа

Автор 

Баницький НВК виборов третє місце в Сумській області

  Конкурс проходив серед опорних шкіл Сумщини. Комісія брала до уваги матеріальне забезпечення закладу, наявність сучасних кабінетів, успішність учнів та ін. Свого часу представники обласного управління освіти особисто відвідали школу, крім цього для конкурсу їм був представлений повний комплект матеріалу. По результатам огляду цьому навчальному закладу в області віддали третє місце.
  За словами начальника районного відділу освіти Наталії Волончук, саме Баницький НВК сьогодні є найкращим в районі. Ця опорна школа має укомплектовані кабінети, більшість класів забезпечені мультимедійними дошками. Крім цього, два роки назад навчальний заклад повністю утеплили.
  – Це сприяло створенню комфортних умов для роботи учнів та вчителів. На утеплення стін, заміну вікон для Баницького НВК було направлено більше 1,5 млн грн державних коштів, які ми отримали завдяки підтримці народного депутата Андрія Деркача, – зазначила Н.Волончук.
  Сьогодні у Баницькому НВК навчається 148 школярів, 35 дітей відвідує садочок. Сюди на навчання приїздять учні з Уздиці, Вікторового та частково з Перемоги.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 309 раз Последнее изменение Среда, 29 мая 2019 12:27

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version