Сайт газеты

Среда, 29 мая 2019 15:42

Представили Глухів

Автор: 

Юні глухівчанки вибороли першість на екологічному конкурсі в Польщі

23 травня підведено підсумки XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» під гаслом «Таємниці і цікавинки моїх рідних околиць». Від України були представлені по декілька робіт в різних номінаціях, які перемогли в національному етапі. Серед них  роботи вихованок еколого-натуралістичного відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти Троші Ангеліни (керівник Світлана Решетнікова .) і Хоменко Дар’ї (керівник Лідія Кирпичко)

Журі у Вроцлаві відмітили високий рівень виконання робіт наших дівчат та віддали їм найвищі бали. Хоменко Дар’я здобула перше місце в номінації «Туристичний буклет про мій регіон» . Вона створила свою роботу у вигляді лепбука, в якому відтворила визначні пам’ятки та місця рідного міста в цікавій формі, а також невеликий відеофільм про Глухів.

Троша Ангеліна, вихованка гуртка «Екодизайн» здобула І місце в номінації «Настільна гра«Таємничі куточки і стежки рідного краю». Робота над створенням цієї гри зайняла багато часу та зусиль і в той же час була дуже цікавою та пізнавальною для її автора. Зустрівшись та поспілкувавшись з працівником Національного заповідника «Глухів» Олександром Мірошниченко, дівчина відкрила для себе багато нового про рідне місто. Презентувати головні архітектурні споруди, історичні пам’ятки Глухова широкому загалу у формі навчальної гри – ось головне завдання, яке поставила перед собою Ангеліна. І їй це вдалося. Коли роботу було закінчено, то перш ній відправити її на конкурс, дівчина запросила своїх друзів, щоб пограти і побачити свій творчий проект в ділі. Апробація пройшла успішно: друзям сподобалося, журі оцінили. На черзі виготовлення гри-копії для нашого центру.

Конкурс проводився Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету у співпраці з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Мета Конкурсу – розвиток патріотичної та екологічної свідомості школярів.

Прочитано 319 раз Последнее изменение Среда, 29 мая 2019 16:09

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version