Сайт газеты

Пятница, 31 мая 2019 10:27

Учнівське свято

Автор: 

У школах Глухова пролунав останній дзвоник

Сьогодні місто схоже на маленький мурашник. Зранку красиві урочисто вбрані школярики поспішали на свято останнього дзвоника. Лінійки поки ніхто не відміняв, тому у всіх закладах вони відбулися, як завжди, урочисто з піснями, танцями та настановами. Випускників та усіх школяриків ЗОШ №2 приїхали привітати народний депутат України Андрій Деркач та депутат обласної ради Олег Бояринцев.

- Любі випускники, на вас точно чекає лише гарне світле майбутнє. Тому налаштуйтеся лише на позитив. Ви обов’язково будете досягати успіхів. Немає жодного покоління, яке б жило легко: комусь дісталася війна, комусь відродження. Вашим вчителям та батькам – роки перебудови. Сьогодні - це іноземні окупанти. Але все ж будь-які проблеми проходять. І саме від вас буде залежати майбутнє нашої країни, - звернувся Андрій Деркач.

Багато гарних слів лунало і на адресу педагогів. Вчителів школи нагородили почесними грамотами від голови Сумської обласної адміністрації Миколи Клочка. Відзнаку отримала Наталя Овчаренко, Сергій Тищенко, Наталя Давиденко, Оксана Майборода, Тетяна Кабанова.

Деякі школи провели акцію: замість квітів пожертвували гроші на благодійність. Глухівчанам така традиція припала до душі. Нагадаємо, що вперше до цього вдалися минулого року, коли усі заклади збирали допомогу маленькому Михайлику Кулику. Якщо тоді деякі батьки сумнівалися чи красиво відпускати своє дитя без квітів, то цього року це не викликало уже ніякого дискомфорту. Діти приходили без букетів, лише деякі учні мали в руках домашні півонії чи іриси. Цього року у кожного була своя мета. Наприклад, у ЗОШ №2 зібрали більше 16 тисяч гривень на підтримку учня 8-Б класу Руслана Пінчука, який потребує довготривалого лікування.

Прочитано 526 раз Последнее изменение Среда, 05 июня 2019 12:03

Галерея изображений

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version