Сайт газеты

Понедельник, 10 июня 2019 13:34

Козацький гарт

Автор 
Весело й корисно. Дітей навчали розбивати табір на природі Весело й корисно. Дітей навчали розбивати табір на природі

Молодші класи глухівських шкіл побували в гостях у «Мужності»

  Дітлахи, що відвідують літні пришкільні майданчики, вже другий рік поспіль долучаються до проекту «Козацький гарт». Тренери військово-патріотичного клубу «Мужність» три дні поспіль розповідали малечі про основні правила туристів, ділилися досвідом, як встановити намет, розпалити багаття, де можна розбити табір. Крім того, школяриків навчали розбирати та збирати автомат Калашникова, пістолет ПМ, користуватися протигазами. Корисними та цікавими виявилися підказки тренерів з тактичної медицини. Дітям розповідали, що можна їсти в лісі, як боротися з отруєннями та надавати першу допомогу.
  Особливе захоплення викликало знайомство з основами бойових мистецтв, спортивним інвентарем. Дехто вперше вдягнув боксерські рукавички та приміряв кімоно.
  – Вперше такий захід ми провели минулого року за фінансування обласної ради. Тоді діти мали стільки позитивних вражень, що вирішили продовжити традицію вже за власної ініціативи, – розповідає керівник клубу Кирило Ященко. – Для малят це незабутній день на шкільному майданчику та корисний досвід на все життя.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 87 раз Последнее изменение Понедельник, 10 июня 2019 14:15

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version