Сайт газеты

Среда, 26 июня 2019 12:35

Аллу Рябуху знову звільняють

Автор 

Тепер команда Глухівського мера Мішеля шиє директорці школи «аморалку»

  Директору Глухівської ЗОШ №2 Аллі Рябусі надіслано офіційне попередження про звільнення. Документ підписано новим начальником відділу освіти Аллою Матосовою, яка донедавна працювала в цій же школі вчителем. Зокрема, йдеться про те, ніби встановлено факт вчинення нею аморального проступку. Якого саме? Ми поцікавились про це в Алли Рябухи і готуємо на наступний номер матеріал про «моральний облік» директора школи.
  До речі, документ підписано саме як «начальник відділу», тоді як розпорядженням мера А. Матосову було призначено тимчасово. Нагадаємо, після звільнення Людмили Васянович з формулюванням «за професійну непридатність», а насправді через те, що вона відмовлялась усувати кількох директорів шкіл у Глухові. Ходили чутки, що їх звільнять руками іншого чиновника.
  Нагадаємо, А. Рябуху усувають втретє. Мер Мішель і його посіпаки, як і раніше, продовжують нахабно творити беззаконня. Правда, аморальна поведінка в списку причин на звільнення фігурує вперше.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 600 раз Последнее изменение Среда, 26 июня 2019 12:59

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version